O nás

O spoločnosti DSPro


Spoločnosť DSPro s.r.o., je malá firma, so sídlom v meste Zvolen, ktorá sa zaoberá výrobou nábytku na mieru, podľa požiadaviek zákazníka.

Naše portfólio je široké a nájdete v ňom:

  • kuchyne
  • vstavané skrine
  • šatníky
  • obývacie zostavy,
  • kúpeľňový nábytok,
  • jedálenské stoly,
  • nábytok do škôl a kancelárii,
  • samostatné solitéry a iné.

Ďalej zákazníkom ponúkame výrobu schodísk, interiérových a exteriérových dverí, altánkov, prístreškov, pergol, terás či záhradného sedenia.
Naša firma sa intenzívne venuje taktiež výrobe dizajnového nábytku z masívu, ktorý predstavuje návrat k prírode /nature design/ a vidíme v ňom veľký potenciál. Pri práci používame domáce aj exotické dreviny.
Okrem samotnej výroby ponúkame zákazníkom  služby vo forme poradenstva v oblasti zariadenia interiéru a exteriéru, tvorbu vizualizácií a projektovej (výrobnej) dokumentácie, vyznačenie polôh pre prívody spotrebičov, tvorbu rozpočtov materiálu a porezové plány.
Našou prednosťou je maximálne nasadenie, kvalita, odbornosť, rýchlosť a komplexnosť ponúkaných služieb od zamerania skutočného stavu, konzultácií, vyriešenia funkcie a detailov cez návrh, výrobu, dopravu až po samotnú odbornú montáž. Našu prácu máme radi a robíme ju s láskou, čo sa snažíme preniesť aj do našich výrobkov. Dávame si individuálne záležať na každej jednej zákazke, pristupujeme k nej s precíznosťou a serióznosťou, potrpíme si na každý detail. So zákazníkom si odkonzultujeme všetky možné alternatívy a riešenia, aby sme skĺbili jeho predstavu o nábytku s funkčnosťou, finančnými možnosťami a dosiahli jeho maximálnu spokojnosť.
Na trhu pôsobíme od roku 2004, kedy si zakladateľ spoločnosti počas vysokoškolského štúdia na Technickej univerzite vo Zvolene, Katedra dizajnu nábytku a interiéru, odbor Priemyslený dizajn nábytku a dizajn interiéru založil živnosť. Postupne sa činnosť začala rozrastať a bolo potrebné reagovať na neustále sa meniace trendy a požiadavky klientov. Z tohto dôvodu bola
v roku 2011 realizovaná zmena na spoločnosť s ručením obmedzením. V súčasnosti je DSPro s.r.o. spoločnosťou, ktorej hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníka.

Hovoria o nás